Технології Audi

Технології Audi

  • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Технології Audi

Перевага високих технологій - це основна філософія бренду. Audi задає нові стандарти за допомогою передових технологій та інноваційного дизайну.

Безпека

Одним з головних показників якості автомобіля вважається ступінь його безпеки - власник автомобіля повинен почувати себе надійно захищеним.

В Audi зрозуміли це ще 1938 року, коли стали першою німецькою автомобільною компанією, яка проводить систематичні краш-тести.

Система безпеки автомобілів Audi - це цілий комплекс спеціальних розробок: ABS, електронна система стабілізації, повний привід quattro ®. Перераховані елементи значно знижують ризик дорожньо-транспортних пригод. До активних засобів захисту при аваріях відносяться подушки і ремені безпеки, що автоматично реагують залежно від сили зіткнення з перешкодою.

Сучасні випробування в поєднанні з 60-річним досвідом дозволили створити максимально надійну систему безпеки. Її ефективність підтверджують і незалежні фахівці, які відносять автомобілі Audi до числа найбезпечніших у світі.

Алюмінієвий кузов, зниження ваги, збільшення жорсткості - більше захисту.

Audi - перший серійний автомобіль з повністю алюмінієвим кузовом (технологія ASF - Aluminium Space Frame). Також широко використовується алюміній в деталях підвіски, що дозволяє значно знизити безпружинні маси і забезпечити автомобілям Audi переконливу динаміку.

Застосування алюмінію забезпечує значне зниження маси (більш ніж на 40%) без втрати жорсткості кузова, при цьому машина отримує безпрецедентну гарантію від корозії, що є особливо вагомим в українських складних кліматичних умовах. Крім того, за рахунок зниження ваги знижуються і витрата палива, що, крім економії Ваших коштів, зменшує шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Quattro ®

У тропічному лісі – у своєму звичному середовищі існування - малайський гекон пересувається по вологих гілках і слизькому листі. Але він міцно тримається на цих поверхнях. Адже, він здатен міцно чіплятися лапками і точно розподіляти свої сили: чотири ноги мають краще "зчеплення", ніж дві.

Вологе чи слизьке грунтове покриття зустрічається не тільки в тропічному лісі, але і на наших дорогах, причому набагато частіше, ніж цього хотіли б водії. Сніг, волога осіннє листя, гравій та пісок у місцях проведення дорожньо-будівельних робіт, глиниста путівець - ці труднощі набагато легше долати на автомобілі з повним приводом quattro ®.

Привід на передні або задні колеса розподіляє по 50% потужності двигуна на кожне провідне колесо. Привід quattro ® зменшує передачі потужності на кожне колесо до 25%, знижуючи ризик пробуксовування, а також забезпечуючи велику тягу і підвищену керованість при маневруванні.

На сухих дорогах переваги приводу quattro ® також очевидні. З його допомогою підтримується краща стійкість, підвищується зчеплення з дорожнім покриттям - тепер керувати автомобілем стає значно комфортніше і приємніше.

Природа може багато чого нас навчити.

Навколишнє середовище

Однією з головних завдань Audi як виробника автомобілів є дбайливе ставлення до навколишнього середовища і збереження природних світових ресурсів. Саме тому особлива увага приділяється  екологічно чистому виробництву автомобілів.

Скорочення викидів, більш ефективна утилізація і переробка відходів, зменшення витрат енергії - ось основні цілі дослідницько-конструкторських розробок. Низьке енергоспоживання в поєднанні з використанням високоякісних, придатних для вторинної обробки матеріалів - необхідні складові процесу створення автомобіля.

В Інгольштадті створено спеціальний центр з утилізації та переробки відходів виробництва, який сьогодні є одним із найсучасніших центрів такого типу в світі. В нашій продукції не використовуються фторхлоруглеводороди. Наш завод у Некарсульмі першим з автозаводів був відзначений спеціальним знаком Екологічного Комітету Євросоюзу за використання у виробництві водорозчинних лаків.

Адже, по-справжньому сучасний автомобіль - це не тільки гармонійне поєднання швидкості, комфорту і дизайну, але і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Multitronic ®

Автоматична коробка передач multitronic ® - це революційна модель безступінчатого варіатора з можливістю ручного управління, створена щоб забезпечити ще більше комфорту та спортивності Вашому Audi.

Переваги коробки передач multitronic ® пов'язані, в першу чергу, з її економічністю і відсутністю втрат в динаміці. Динамічні показники автомобіля з multitronic ® і з 5-ти ступінчастою механічною коробкою передач практично однакові. Ще переконливіше виглядають відмінності multitronic ® в порівнянні зі стандартною автоматичною трансмісією, де, незважаючи на всі удосконалення, втрати потужності все ще залишаються. Система multitronic ®, у порівнянні з найсучаснішими АКПП, також забезпечує незрівнянно більш м'який і плавний хід. multitronic ® робить перемикання передач абсолютно непомітним: ця трансмісія працює абсолютно без ривків, а перемикання відбувається за частки секунди.

У звичайних коробках передач (і ручних, і автоматичних) для перемикання швидкостей використовується 5 і більше шестерінок. Революційність нововведення безступінчатої коробки multitronic ® в тому, що тут використовується всього одна пара шестерень особливої конструкції, які дозволяють їй безперервно підлаштовуватися під швидкість руху Вашого автомобіля.

FSI ®

FSI ® - техніка безпосереднього впорскування, створена для підвищення потужності бензинових двигунів. Паливо впорскується безпосередньо в камеру згоряння, при цьому знижуються витрата палива (до 15%), токсичність відпрацьованих газів і внутрішні теплові втрати.

TFSI ®

Audi - перший в світі автовиробник, який створив унікальну технологію TFSI ®.

Розробникам Audi вдалося застосувати безпосереднє вприскування бензину в поєднанні з турбонаддувом не тільки на спортивних, а й на серійних моделях.

Двигуни TFSI ® володіють неймовірно широким діапазоном оборотів максимального крутного моменту. Щоб досягти граничної потужності, Вам досить злегка натиснути гашетку газу. І це ще не все. Двигуни TFSI ® не тільки потужні, але економічні та екологічні

TDI ®

Audi - першовідкривач технології TDI ®. Перші серійні автомобілі, оснащені TDI ®, були випущені ще в 1989 році. Ось уже кілька десятиліть, в багатьох країнах TDI ® є зареєстрованим торговим знаком AUDI AG. Цим знаком відзначені автомобілі Audi, обладнані дизельними двигунами з безпосереднім впорскуванням палива.

Двигуни TDI ® - це економічність, низька токсичність, висока тяга і неймовірна потужність.

TDI ® з Common Rail з п‘єзофорсунками

У Common Rail останнього покоління є паливний насос високого тиску і по одній розподільній рампі ("Rail") на ряд циліндрів. Максимальний тиск вприскування в ній складає 1600 бар, що на 250 бар більше, ніж у системи Common Rail попереднього покоління. При впорскуванні на керамічний елемент пьезофорсунків подається електрична напруга, яке змінює його кристалічну структуру. Така зміна геометрії керамічного елемента викликає рух голки форсунки. З впровадженням пьезофорсунок рухома маса голки зменшилася на 4 грами, що дозволило набагато точніше дозувати впорскування. Крім того, пєзотехнологія збільшила швидкість переміщення голки.

Все це дозволяє варіювати кількість впорскувань за один робочий такт практично як завгодно. У деяких двигунах TDI кількість впорскувань досягає п'яти: в нижньому діапазоні оборотів до основного впорскування додається ще один подвійний, а в середньому діапазоні - один одинарний. А в діапазоні до 2500 об / хв і при максимальному частковомунавантаженні відбувається ще один одинарний довприск. Це знижує токсичність відпрацьованих газів і покращує процес горіння.

S tronic - Коробка передач з подвійним зчепленням

Коробка передач DSG S tronic (DSG від нім. Doppelkupplungsgetriebe, букв. - Коробка передач з подвійним зчепленням) дозволяє перемикати передачі без будь-якої відчутної затримки: у той час як автомобіль розганяється, наприклад, на другій передачі електроніка коробки вже готує включення третьої. В момент перемикання передачі подвійна муфта зчеплення перемикається миттєво і крутний момент передається без розриву потоку потужності.

Перемикання в коробці передач з подвійним зчепленням S tronic відбуваються практично невідчутно і без розриву потоку потужності, тому S-tronic ідеально підходить для спортивного стилю водіння. Водій може керувати коробкою S-tronic самостійно або включити автоматичний режим. В автоматичному режимі у вас є вибір між врівноважено-комфортною і підкреслено спортивною програмами. У ручному режимі передачі перемикаються підрульовими перемикачами або за допомогою важеля селектора.

Технічно можливості S tronic обумовлені тим, що в ній в одному агрегаті об'єднані свого роду дві незалежні коробки або два ряди передач, кожен зі своїм зчепленням. Один ряд об'єднує непарні передачі, а другий - парні, таким чином при розгоні автомобіля ці два ряди передач працюють по черзі. Цим пояснюється виключно швидке перемикання передач без розриву потоку потужності: поки один з лав передач зі своїм зчепленням працює, розганяючи автомобіль, інший, з вимкненим поки зчепленням вже тримає наступну передачу напоготові. При русі автомобіля одна передача завжди ввімкнена, а інша (в іншому ряді) обрана й готова до вмикання в будь-який момент.


Записаться на тест-драйв 
	Записаться на тест-драйв

Выбирайте модель с нашего тестового парка и проведите тест-драйв в удобное для Вас время.

Audi Центр Одесса Юг 
	Audi Центр Одесса Юг

Отдел продаж автомобилей:
65101 г. Одесса, ул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua

Сервисный центр:
65101 г. Одесса, ул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua

Отдел запчастей и аксессуаров:
65101 г. Одесса, ул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua