Audi Старая A6 Limousine

Audi Старая A6 Limousine

Вражаюче відчуття простору.

Концепція інтер'єру оновленого Audi A6 орієнтована насамперед на комфорт і вирізняється вражаючим відчуттям простору. Неповторні акценти створюють відчуття цілковитої ексклюзивності.

Інтуїтивне управління
Інтуїтивне управління
Audi A6 може оснащуватись доступною як опція медіасистемою MMI Navigation plus із сенсорною панеллю MMI touch®. Система оснащена великим кольоровим дисплеєм 8" зі зручним інтерфейсом, забезпечує доступ до різноманітних функцій та сервісів Audi connect і пропонує всі переваги інформаційно-розважальних технологій останнього покоління.
Унікальне звучання
Унікальне звучання
Незрівнянна якість відтворення дозволяє повною мірою оцінити вражаючу тривимірність звукової сцени. Акустика Bose Surround Sound System (опція) з 14-ма динаміками потужністю 600 Вт гарантує бездоганно чистий звук з рівномірним розподілом по салону.
Щедрість, втілена в осяжному комфорті
Щедрість, втілена в осяжному комфорті
Салон Audi A6 - місце, де простір чудово гармонує з комфортом. Численні відділення для речей дозволяють розмістити всі необхідні предмети і подорожувати з максимальною зручністю.
Оточення, сповнене світла
Оточення, сповнене світла
Доступний як опція панорамний підйомний дах з електроприводом і сонцезахисною шторкою зробить подорожі ще приємнішими для всіх пасажирів.
Download alle
00:00 | 00:00