Audi Q2

Audi Q2

Енергія та впевненість:

екстер’єр Audi Q2

Довжина цього авто - 4190 мм, вага - 1205 кг, колісна база - 2600 мм. А коефіцієнт аеродинамічного опору становить усього 0,30. Ці «сухі» цифри більш ніж переконливі. Не менше вражає й вигляд автомобіля: у ньому з першого погляду можна впізнати кросовер, який ефектно виграє «мускулами». Автомобіль з широкими «плечима» та чіткими обрисами випромінює шалену енергію і впевненість у своїх можливостях. Відкрийте для себе Audi Q2.

У передній частині на сильний характер кросовера вказують два великі повітрозабірники з виразними контурами та піднесена решітка singleframe. У стилістиці бокової частини домінують чітко окреслені грані та полігональні елементи. Особливу увагу привертають кольорові накладки пласких задніх стійок, колір яких можна обрати за власним бажанням. Над високою поясною лінією розташувались вузькі бокові вікна. Характерна деталь - співвідношення площі засклення і площі металевих поверхонь становить 1:3. На ділянці дверей рельєфні лінії утворюють чітко окреслену заглибину. Цей яскравий елемент дизайну вигідно виділяє колісні арки, підкреслюючи потенціал привода quattro.

Вдало довершує динамічний образ задня частина, ключовими елементами якої є довгий верхній спойлер, потужний рельєфний бампер та дифузор зі стилізацією під захисну накладку. Зліва припасовані один або два патрубки випускної системи. Чудовим доповненням світлодіодних фар клиноподібної форми стануть світлодіодні задні ліхтарі (опція) з ефектними динамічними покажчиками повороту.

Audi Q2 як елемент індивідуального стилю Спорткар чи брутальний позашляховик? Audi Q2 - автомобіль, якому до снаги обидві ролі. Окрім базової версії, на вибір пропонуються ще дві комплектації - sport і design, кожна з яких має унікальні візуальні відмінності та характерні особливості. А пакет S line у парі з пакетом design selection пропонують ще більше ексклюзивності, акцентуючи увагу на спортивній енергійності позашляховика.
Q2 design
Q2 design
Пакет Q2 design - вдале поєднання багатьох деталей, адже містить ефектні елементи, покликані розкрити вашу індивідуальність. Серед них, зокрема, декоративні вставки з анодованим покриттям білого або оранжевого кольору та накладки задньої стійки кольору Manhattan Gray.
Q2 sport
Q2 sport
Цей пакет розкриває темперамент Q2 і демонструє вашу прихильність до спорту. На динамічний потенціал моделі вказують, зокрема, легкосплавні диски, декоративні елементи у спортивному стилі та накладки задніх стійок кольору Ice Silver з ефектом «металік».
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00