Audi Q2

Audi Q2

Універсальність та індивідуальність:

інтер’єр Audi Q2

Функціональність може бути настільки ж індивідуальною, як і ви самі. Салон Audi Q2 має все, чого можна очікувати від кросовера: це і зручна посадка, і чудова оглядовість, і місткий багажник. Інтер'єр автомобіля, оформлений із традиційним для Audi перфекціонізмом, пропонує численні можливості для індивідуалізації.

Салон Q2 вражає своєю функціональністю. Місткість багажника становить 405 л. Зі складеною спинкою заднього сидіння цей показник зростає до 1050 л, тож місця тут вистачить і для спортивного спорядження, і для численних покупок. А кришку багажника за доплату можна оснастити електроприводом відкривання і закривання. Ще одна практична деталь - відкидна центральна спинка роздільного заднього сидіння (опція) з отвором для перевезення лиж та інших негабаритних вантажів.
Блискуче поєднання: віртуальна комбінація приладів та проекційний дисплей Черговою особливістю Audi Q2 є віртуальна комбінація приладів (опція) з 12,3-дюймовим дисплеєм високої роздільної здатності, який має ідеальну графіку і два режими роботи. У першому режимі більшу частину екрана займають тахометр і спідометр, у другому - по центру розкривається навігаційна карта або меню медіаплеєра. Ще один високотехнологічний елемент - проекційний дисплей (опція). Він відображає ключову інформацію на скляній панелі безпосередньо в полі зору водія. Зокрема, йдеться про швидкість, навігаційні підказки, застережні повідомлення тощо.
Індивідуалізація

Audi Q2 пропонує численні можливості для вираження власного стилю. Але пам'ятайте - буденна сірість вже неактуальна, час збагатити своє життя яскравими барвами. Зокрема, для декоративних вставок та оббивки сидінь на вибір пропонують жовтий, оранжевий і червоний кольори. Вставки доступні у двох варіантах - з білого пластику або крацьованого алюмінію. Асортимент оббивки сидінь включає різноманітні матеріали - від високоякісних тканин до першокласної напіванілінової шкіри.

Уночі приємну атмосферу в салоні створює сяйво світлодіодів фонового світла (опція). У топовій комплектації світловоди контурного підсвічування м'яко освітлюють декоративні вставки передньої панелі та опори для колін. На вибір доступні десять кольорів фонового світла.

Download alle
00:00 | 00:00