Audi Q3

Audi Q3

На шляху до власного «Я»

Audi Q3 по-новому інтерпретує поняття сучасної мобільності. Сприяє цьому його дизайн, що встановлює нові стандарти і просто-таки випромінює міць та спортивну динаміку. А ще - деталі, що вказують на спортивні якості міського авто. Більше можливостей для індивідуалізації автомобіля пропонують доступні як опція пакети обладнання Q3 sport та Q3 design.

Атлетична зовнішність
Атлетична зовнішність
Ксенонові фари plus зі світлодіодними ліхтарями денного та всепогодного світла в оновленому Audi Q3 належать до базового оснащення. А доступні на замовлення світлодіодні фари з ефектним контуром ліхтарів денного світла, що складаються з понад 27 окремих світлодіодів, зроблять нічні поїздки незабутніми.
Сучасна мобільність
Сучасна мобільність
Оновлена конструкція рельєфної решітки singleframe та повітрозабірники, заглиблені у бампер, підкреслюють особливий дизайн Audi Q3. Чітко окреслені лінії кузова недвозначно вказують на потужність і динамізм автомобіля. Характерна лінія «торнадо» під вікнами утворює елегантну світлову лінію, за рахунок чого пороги мають більш об'ємний вигляд. У цілому дизайн гармонійно поєднує риси позашляховика та купе, що помітно в усьому - аж до дифузора та хромованих патрубків випускної системи.
Пакети обладнання
Пакети обладнання
На вибір пропонуються три пакети обладнання - «Basic», «Q3 design» та «Q3 sport». При бажанні базову комплектацію можна індивідуалізувати за допомогою оснащення з пакетів design чи sport. Розкіш, спортивний стиль або мінімалізм - обирати тільки вам.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00