Audi Q3

Audi Q3

На шляху до гарного самопочуття.

Інтер'єр оновленого Audi Q3 бездоганний навіть у найменших деталях. Додаткові можливості для його індивідуалізації пропонують доступні як опція пакети обладнання Q3 sport та Q3 design. Створіть атмосферу справжнього комфорту, щоб почуватися як удома!

Влаштовуйтесь зручніше
Влаштовуйтесь зручніше
На вас чекають комфортні сидіння з оббивкою з високоякісної тканини або першокласної шкіри (опція). Продумана форма дозволяє водієві завжди почуватися зручно навіть попри вертикальне положення тіла.Насолоджуйтесь дивовижною атмосферою та простором, що гарантовано підійде до вашого стилю життя. Для цього тут є все необхідне - від численних відділень для речей до цілком комфортного запасу простору для ніг.
Передові інформаційно-мультимедійні технології
Передові інформаційно-мультимедійні технології
До переліку додаткового оснащення входять медіасистема MMI Navigation plus, пакет для підключення мобільного телефону з інтегрованим інтерфейсом Bluetooth, підготовка для навігаційної системи та музичний інтерфейс Audi music interface. А за окрему плату доступна акустична система Bose Surround Sound System з 14-ма динаміками, що подарує несказанну насолоду прихильникам якісного звучання.
Місткий багажний відсік
Місткий багажний відсік
І без того просторий багажник при складанні заднього сидіння стає ще більшим. Завантажувати речі зручно завдяки висувній шторці та кришці багажника з електроприводом (опція). Корисний об'єм багажного відсіку становить 460 л, а зі складеними спинками задніх сидінь він зростає до 1365 л.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00