Audi Q5

Audi Q5

Сила quattro: розпізнати правильний момент.

Готовий майже для будь-якого покриття. І вимог майбутнього. Повний привід quattro з ультратехнологіями. На усіх моделях з чотирьохциліндровим двигуном та повним приводом quattro інтелектуальна система управління подбає про те, щоб Ваш Q5 був економічним, динамічним та безпечним - без жодних компромісів.

Якщо відсутня необхідність у повному приводі quattro, система вимикається і економить паливо. Звісно ж повний привід постійно залишається доступним. Якщо ситуація на дорозі потребує активації quattro, то система завжди перебуває напоготові. Вона збалансовано розподілює тяговке зусилля за різних дорожніх умов. Моделі Audi Q5 з шестициліндровими двигунами обладнані постійним повним приводом quattro.
Пом'якшує майже усе. Окрім захоплення.
Пом'якшує майже усе. Окрім захоплення.

Опціональна адаптивна пневматична підвіска одночасно налаштовує жорсткість кожного окремого колеса згідно дорожніх умов. В залежності від покриття, індивідуального стилю керування автомобілем, а також обраного режиму Audi drive select. Висока точність та швидкість. За допомогою різних рівнів дорожнього просвіту, які можна легко обрати, Ви готові майже до будь-якої нерівності дорожньої поверхні. Система регулювання жорсткості підвіски компенсує також додаткову вагу.

Для комфортного завантаження автомобіля можна опустити кузов за допомогою кнопки в багажному відділенні на 55 мм. А за допомогою системи Audi drive select Ви можете обрати характер автомобіля: економічний, комфортний або динамічний. Але завжди цілком індивідуальний.

Не береже сили. Але допомагає зберегти паливо. На даний момент новий Audi Q5 пропонується з п'ятьма потужними та економічними двигунами: чотири дизельних двигуни TDI і один бензиновий двигун TFSI. Вони потужніше, але витрата палива значно знижена. Особливо дизельні двигун 2,0 л TDI у новому Q5 потужністю 190 к.с. є надзвичайно економічним.

Обидва найпотужніші двигуни поєднують достатню потужність з економічністю. Вдосконалений бензиновий двигун 2,0 л TFSI видає потужність у 252 к.с., проте йому достатньо лише 6,8 л бензину на 100 км, а CO2-еквівалент складає лише 154 г/км. 

Загалом трансмісія нового Audi Q5 була розроблена з чистого листа. Це стосується 6-ступеневої механічної коробки передач, а також 7-ступенової коробки передач S-tronic, а також 8-швидкісної АКПП tiptronic. Автоматичні коробки перемикання передач обладнані функцією холостого ходу, яка дозволяє економити паливо. Управління коробками передач здійснюється за допомогою важеля перемикання режимів АКПП або підкермових пелюсток. В обидвох випадках здійснюється електронна передача сигналу