Audi R8 Coupé

Audi R8 Coupé

Насолоджуйтесь увагою.

Приземкуватий, широкий і мускулястий - дизайн нового Audi R8 Coupé свідчить про його неповторний характер та незалежність від примх моди. Ефектна решітка singleframe, чітко окреслена бокова лінія та атлетична задня частина ідеально пасують до незрівнянного за своїми якостями двигуна.

Стиль, непідвладний часову
Стиль, непідвладний часову
Своєрідність екстер'єру автомобіля підкреслюють численні компоненти з карбону, такі як ефектний задній спойлер. На додачу до естетичної функції він виконує і суто практичне завдання, збільшуючи притискне зусилля на задній осі.
Яскравий вигляд
Яскравий вигляд
Решітка singleframe з традиційною захисною сіткою у вигляді чарунок плавно перетікає у фари. Дизайн ліхтарів денного світла гармонійно поєднується з конструкцією повітрозабірників, підкреслюючи ширину Audi R8 Coupé. Пропоновані як опція лазерні фари дальнього світла збільшують дальність освітлення і водночас виступають додатковим стильним акцентом дизайну передньої частини авто.
Легковага конструкція
Легковага конструкція
Незважаючи на широкий асортимент додаткового оснащення, Audi R8 Coupé легший за попередню модель майже на 50 кг. Це стало можливим у тому числі завдяки використанню кузова з просторовою рамою Audi Space Frame (ASF), у конструкції якого поєднуються різні матеріали. Традиційно для концепції ASF кожен компонент займає точно вивірене положення з урахуванням потреб дизайну і функціональності. Зокрема, деякі компоненти з урахуванням їх функціонального призначення розробники інтегрували безпосередньо у каркас кузова. Якщо не брати до уваги вагу зовнішньої обшивки, новий каркас кузова став легшим за попередника приблизно на 15%. Водночас на 40% зросла жорсткість на кручення. Зовнішня обшивка кузова - повністю алюмінієва, за окрему плату пропонуються карбонові компоненти, такі як передній розсікач, дифузор та бокові обвіси.
Індивідуалізація
Індивідуалізація
Власники нового Audi R8 Coupé скористаються численними можливостями для індивідуалізації екстер'єру та інтер'єру. Зокрема, пропонується оновлена палітра кольорів кузова, які можна довільно комбінувати з кольорами бокових накладок. Особливо ефектно виглядають накладки, оздоблені глянцевим карбоном. Для стандартної комплектації передбачено 10 кольорів кузова, а для модифікації R8 V10 plus пропонується ексклюзивний матовий відтінок Camouflage Green.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00