Audi R8 Coupé

Audi R8 Coupé

Салон, гідний спорткара.

Інтер'єр автомобіля вражає спортивною елегантністю, високою якістю матеріалів та оздоблення, і все це в оточенні інноваційних технологій. Нічого дивного, адже справжній стиль полягає в індивідуальності. На вибір доступні 28 комбінацій кольорів та варіанти унікального декору місця водія.

Цілковитий контроль за будь-яких умов
Цілковитий контроль за будь-яких умов
За кермом нового Audi R8 Coupé ви маєте змогу відчути неповторну атмосферу гоночного авто. Всі органи управління орієнтовані на водія, завдяки чому оптимальний контроль над ситуацією забезпечується навіть при надзвичайно динамічному стилі керування, адже руки водія постійно залишаються на кермі. Місце водія у справжньому спорткарі ідеально доповнюють клавіші-сателіти системи start-stop і системи керування динамікою руху Audi drive select, розташовані на новому багатофункціональному кермі «plus».
Мінімалістський інтер'єр
Мінімалістський інтер'єр
Пружні, геометрично правильні лінії екстер'єру автомобіля знайшли своє продовження і в салоні. Ключовим елементом інтер'єру виступає лінія «монопосто» - арка, що охоплює зону навколо сидіння водія. Дефлектори системи вентиляції з тривимірним дизайном підкреслюють спортивний стиль салону. На широкій центральній консолі розташовані блок управління системи MMI (стандарт) та плаский селектор АКП S tronic
Неперевершений комфорт
Неперевершений комфорт
Пропоновані за доплату ківшеподібні сидіння з оббивкою з першокласної шкіри Fine Nappa оздоблені рельєфним візерунком у вигляді ромбів. Вони забезпечують виняткову бокову підтримку і вдало поєднують легковагу конструкцію з високим рівнем комфорту. Як альтернатива доступна оббивка з комбінації Alcantara та шкіри Pearl Nappa. Доповнюють асортимент можливостей для індивідуалізації два шкіряні пакети і карбонові вставки.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00