• A6 Avant
  A6 Avant
  Цена: от 1 314 064 грн.

  Расход топлива*: 4,4-7,1 л/100км

  Выброс CO2*: 114-169 г/км


 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Цена: от 3 828 507 грн.

  Расход топлива*: 9,6 л/100км

  Выброс CO2*: 223 г/км


Audi RS 3 Sportback

Audi RS 3 Sportback

Нові стандарти.

Ви можете спокійно підвищити вимоги. Audi RS 3 Sportback із легкістю виконає їх. Адже він уособлює в собі ідеальний синтез ексклюзивного дизайну, вражаючої ефективності та динаміки спортивного образу. І при цьому вражає своєю високою якістю в кожній деталі. Тепер цей успіх представлено в новій досконалій формі: виразно оновлений ззовні, з тісно взаємопов'язаними допоміжними системами та ще більш досконалими елементами комфорту.

Спортивні передні сидіння дизайну RS
Спортивні передні сидіння дизайну RS
Сидіння RS уособлює в собі незмінний спортивний зовнішній вигляд у поєднанні з ручним налаштуванням висоти, горизонтального положення сидіння, нахилу сидіння та спинки, положення підголівника та висоти паска безпеки; з характерними виступами для підсилення бічної підтримки при проходженні поворотів, а також із висувною опорою для стегон; із вбудованими підголівниками та тисненням логотипу RS на спинках передніх сидінь.
Спортивна вихлопна система RS
Спортивна вихлопна система RS
Для підсилення звукового ефекту; здвоєна система, з регулятором заслінки вихлопної системи та чорними глянцевими овальними накладками кінцевих секцій вихлопних труб.
Дизайн-пакет RS
Дизайн-пакет RS
Підлокітники на панелях дверей у чорній штучній шкірі з контрастними швами червоного кольору, м'які накладки для захисту колін на центральній консолі з чорною алькантарою та контрастними червоними швами, дефлектори червоного кольору, паски безпеки чорного кольору з червоним кантом, а також килимки чорного кольору з логотипом RS 3 та контрастними червоними швами.
Гальмівні супорти червоного кольору, вкриті глянцевим лаком
Гальмівні супорти червоного кольору, вкриті глянцевим лаком
.
Панорамний скляний дах
Панорамний скляний дах
Завдяки надзвичайно великій площі скляного даху всередині автомобіля завжди багато світла та свіжого повітря. Розсування та відкриття скляних елементів за допомогою електричного привода; із тонованою скляною вставкою та ступінчастим ручним регулюванням сонцезахисних елементів, а також із функцією комфортного закривання/відкривання ззовні за допомогою ключа з дистанційним керуванням; створює приємну, наповнену світлом внутрішню атмосферу завдяки надзвичайно великій площі скла. Інтегрований обтічник: зменшує рівень шуму від вітру, коли дах відкритий.