Audi SQ7 TDI

Audi SQ7 TDI

Імпозантність у кожній лінії.

Збалансована комбінація потужних і чітких ліній - саме так можна охарактеризувати екстер'єр SQ7 TDI. Ексклюзивність екстер'єру автомобіля підкреслюють алюмінієві корпуси зовнішніх дзеркал, скульптурні форми решітки радіатора singleframe й ефектні колісні диски.

Усі лінії та поверхні вражають бездоганною чіткістю і точністю виконання, підкреслюючи ширину автомобіля й загальну солідність його образу. Нову решітку радіатора у характерній для серії «S» стилістиці ідеально доповнюють бокові повітрозабірники, корпуси зовнішніх дзеркал та накладки ручок дверей з алюмінію. Задню частину прикрашають чотири прямокутні патрубки випускної системи Active Sound.
Велич проявляється в деталях: завдяки об'ємному дизайну фари SQ7 TDI своєю формою нагадують характерні подвійні стріли. Світлодіодні фари входять до базової комплектації, за доплату можна замовити світлодіодні фари Audi Matrix. У світлодіодних фарах Audi Matrix кожен модуль дальнього світла складається з 30 окремих світлодіодів, а для формування пучка світла використовується три рефлектори. Для аналізу ситуації на дорозі використовується камера на внутрішньому дзеркалі заднього виду. Залежно від обстановки окремі світлодіоди вмикаються і вимикаються, а їх яскравість регулюється. Така конструкція забезпечує мільйони варіантів розподілу освітлення та можливість бездоганної адаптації до будь-якої ситуації.
Зверніть увагу: На фото зображений індивідуальний колір кузова Garnet Red з ефектом «перламутр» з асортименту Audi exclusive, пропозиція компанії quattro GmbH. Для отримання інформації щодо доступності та ціни зверніться до офіційного дилера Audi.
Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00