Новини Audi

Новини Audi

  • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Нове обличчя сімейства Q: Audi Q8 в Одесі

З 7 по 9 вересня найбільший в Україні дилерський центр Audi "Ауді Центр Одеса Юг" подарував любителям комфорту і всім, хто уважний до деталей, можливість протестувати новий Audi Q8. Одесити змогли насолодитися повноцінним тест-драйвом, протестувати численні асистуючі системи нового кросовера і відчути технологічність новинки на особистому досвіді.

q8

Ivan.K.0651.jpg

Новий Audi Q8 дебютував в Україні з потужними і доведеними практично до досконалості двигунами  55 TFSI і 50 TDI.
Використання турбонаддува замість додаткового робочого об'єму дозволило значно зменшити розмір і масу двигуна. При цьому експлуатаційні характеристики залишилися настільки ж динамічними. Новий Audi Q8 відрізняється полегшеною конструкцією кузова, виготовленого з різних матеріалів, і новим шасі.

Завдяки цьому вдалося досягти менших витрат палива і одночасно маневреності. Довжина автомобіля - 4,99 м, ширина - 2,00, висота - 1,71 м. Колісна база - 2,99 м. У кросовері додалося простору в плечах і над головою. Створюючи новий Audi Q8, фахівці прагнули зробити складне простішим. І їм це вдалося, зокрема завдяки мультимедійній системі MMI Navigation plus, що входить у стандартну комлектацію.

IMG_5602.JPGCистема голосового управління дає можливість швидко і безпечно викликати численні функції за допомогою кнопки на кермі. Завдяки інноваційним новинкам, Audi буквально перетворюється в розумного співрозмовника, завжди готового прийти на допомогу.
Крім того, в числі цікавих нововведень - додаткові функції системи Audi connect, яка підтримує високошвидкісний стандарт зв'язку LTE Advanced, і точку доступу WLAN.

41521030_1948654935181233_5323914681276956672_n.jpg

Світле майбутнє можна побачити вже зараз - завдяки опціональним світлодіодним фарам Audi HD Matrix. Їх яскраве світло рівномірно освітлює дорогу, забезпечуючи відмінну видимість у всьому діапазоні це стало можливим за рахунок світлодіодів з високоточним і роздільним керуванням. Світлодіоди дальнього світла адаптуються до навколишнього оточення, забезпечуючи рівномірне освітлення дороги.

 Фари Audi Matrix не тільки приголомшливо ефективні вночі, але і чудово виглядають в денний час. Задні світлодіодні ліхтарі з динамічними покажчиками поворотів доступні для Audi Q8 вже в стандартній комплектації.   Ще перед посадкою в автомобіль, ви можете активувати багато функцій освітлення через додаток myAudi *.

Audi не припиняє дбати про безпеку водіїв. На міських вулицях або в далеких поїздках, Audi Q8 підтримає господаря під час паркування. оснащений адаптивним круїз контролем Adaptive Fahrassistent , асистентом Effizienzassistent, асистентом Kreuzungsassistent, системою попередження про зміну смуги Spurwechselwarnung, системою попередження про наближення до бордюру Bordsteinwarnung і камерою системи кругового огляду Umgebungskameras, функціонування яких забезпечується центральним контролером, він постійно розраховує діфферінцірованно модель оточення і використовує її для управління системами допомоги водієві.  Тільки уявіть: дані цього контролера передають шість камер, п'ять радарних датчиків, дванадцять ультразвукових датчиків і лазерний сканер. Машина буквально бачить і чує все, що відбувається навколо і забезпечує повну безпеку і впевненість в кожному русі.

Спортивний вигляд нового Audi Q8 обіцяє багато. І постійний повний привід quattro® підтверджує це. Протягом 35 років завдяки цій системі процес водіння супроводжувався приголомшливими емоціями. У новому Audi Q8 постійний повний привід quattro® входить вже в стандартне оснащення автомобіля.

Система quattro® розподіляє потужність між осями найбільш оптимальним чином, забезпечуючи чудову тягу, динаміку і точність поведінки автомобіля. Розподіл крутного моменту Torque Vectoring дозволяє комфортно проходити повороти з високою швидкістю. Керована задня підвіски дозволяє розвернутися буквально на місці, діаметр розвороту становить менше 10 метрів. При цьому зберігаючи стабільність управління на високій швидкості як по рейках.

І не час від часу, а завжди - вражаюче використання всього потенціалу автомобіля.
У вашому розпорядженні максимальна ефективність у будь-яких умовах!Ivan.K.0740.jpg


/14 Вересня 2018/

Повернення до списку
Записатися на тест-драйв 
	Записатися на тест-драйв

Обирайте модель з нашого тестового парку та проведіть тест-драйв у зручний для Вас час.

Audi Центр Одеса Юг 
	Audi Центр Одеса Юг

Відділ продажу автомобілів:
65101 м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua

Сервісний центр:
65101 м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua

Відділ запчастин та аксесуарів:
65101 м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua