Audi A8

Audi A8

Пишність аж до найдрібніших деталей

Будь то короткі або довгі відстані - в Audi A8 ви можете бути впевнені в тому, що прибудете до місця призначення відпочившими. Про це подбає різноманітне оснащення, яке через простоту в використанні задовольнить навіть найвищі запити - до, під час і після закінчення подорожі. І радість від поїздки в Audi стане ще повніше в Audi A8 - завдяки задоволення бути пасажиром. Пасажири, що займають комфортабельні місця на задньому сидінні, можуть насолодитися величезним простором, яке відчутно збільшилася в порівнянні з моделлю-попередницею. У той час як технологія активної підвіски в будь-якій ситуації забезпечує неймовірно комфортабельне і одночасно динамічний рух, елементи дизайну фонового підсвічування, а також інноваційні функції комфорту і розваг дозволяють розслабитися і насолодитися поїздкою на найвищому рівні. Навряд чи знайдеться інше таке місце, де можна було б також ефективно зняти напругу в дорозі, як на правому задньому сидінні Audi A8. Це місце забезпечує пасажиру найвищий комфорт завдяки різноманітним можливостям регулювання, опціональною функції масажу, а також опори для ніг для більш зручного положення. Додатково електропривод сидіння переднього пасажира дозволяє відсунути його далеко вперед і скласти спинку, створюючи максимальний простір для ніг. Масаж ступень на підставці для ніг і розважальна система Rear Seat Entertainment (планшети Audi) надають місця відпочинку на задньому сидінні Audi A8 ідеальну завершеність.
Задоволення з кожним вдохом
Задоволення з кожним вдохом
Пакет Air Quality поширить приємний тонкий аромат у всьому просторі салону - досить одного натискання кнопки. Всього пропонується два різних запаху, які були створені спеціально для автомобіля. Інтенсивність аромату регулюється триступенева. Налаштування активуються через MMI touch Response. Одночасно з ароматизацией салону проводиться фільтрація зовнішнього повітря і його ефективне очищення. Крім того, якість повітря помітно поліпшується завдяки іонізації.
Тільки ви
Тільки ви
Вибрати оформлення, яке точно відповідає вашій особистості, - ось справжня розкіш. А допоможе в цьому нова програма Audi exclusive. Вона перетворить Audi A8 в місце відпочинку, яке різнобічно відобразить вашу індивідуальність. Складна обробка шкіри і дерева здійснюється повністю вручну. Завдяки трудомістким процесам, таким як дублення листям суничного дерева, створюється атмосфера виняткового комфорту. Нова програма Audi exclusive відкриває небувалий простір для вашої фантазії. Від оббивки стелі до килимків, від декоративних вставок і накладок на пороги до холодильного боксу на задньому сидінні - крок за кроком Audi A8 стає частиною вашої індивідуальності.