Audi RS 3 Limousine

Audi RS 3 Limousine

Серце спортсмена. У тілі седана.

Audi RS 3 Limousine.

Народжений в автоспорті, створений для повсякдення. Audi RS 3 Limousine поєднує на перший погляд несумісні речі: інновації та динамізм автоспорту тут зустрічаються з комфортом і дизайном седана. Результат - концентрована міць. На додачу до характерного звучання двигун 2.5 TFSI обіцяє вражаючу динаміку: із ним RS 3 Limousine прискорюється від 0 до 100 км/год за 4,1 с.

Двигун: квінтесенція спорту. 400 к.с., крутний момент у 480 Нм, від 0 до 100 км/год за 4,1 с, максимальна швидкість - 250 км/год: 2.5 TFSI - не просто двигун, а обіцянка чогось більшого. Ліміт максимальної швидкості за потреби можна підвищити до 280 км/год. Враження від керування посилює унікальний акустичний супровід 5-циліндрового агрегату з особливою послідовністю роботи циліндрів (1-2-4-5-3). За передачу потужності на постійний повний привод quattro відповідає 7-ступенева коробка передач із подвійним зчепленням S tronic, що вирізняється блискавичною реакцією. Доступна в базовій комплектації система керування динамікою руху Audi drive select дозволяє налаштовувати відповідно до індивідуального стилю водіння параметри численних компонентів, таких як рульове керування та система керування двигуном.

Доповнює можливості повного привода система керування вектором тяги. Під час швидкісного проходження поворотів вона дещо пригальмовує внутрішні відносно повороту колеса, що перебувають під меншим навантаженням, завдяки чому покращується керованість і курсова стійкість. Додатковий рівень контролю навіть у найскладніших поворотах забезпечує рульове керування зі змінним передаточним відношенням: передаточне відношення змінюється залежно від кута повороту рульового колеса. Крім того, розроблена ексклюзивно для RS-версії електронна система стабілізації отримала спортивний режим роботи, який дозволяє виконувати контрольований дрифт, до того ж - на будь-якому покритті. 
Унікальний дизайн «RS».
Унікальний дизайн «RS».
Завдяки ексклюзивним елементам дизайну у стилі «RS» спортивний характер седана RS 3 помітний у всьому - від решітки радіатора до задньої частини: нижню частину решітки радіатора Audi Singleframe з об'ємними чарунками прикрашає надпис «quattro». Під нею на всю ширину передньої частини простягається лезоподібна кромка, що заходить у бокові повітрозабірники. Світлодіодні фари входять до базової комплектації, як опція доступні матричні світлодіодні фари Audi Matrix. Довершують дизайн задньої частини виразна вставка дифузора з вертикальними ребрами та великі овальні патрубки випускної системи «RS».
Стартова позиція, популярна не лише серед гонщиків. Замість звичайного місця водія RS 3 Limousine отримав справжній командний пункт. Уже в базовій комплектації водія зустрічають підсвічувані накладки порогів із написом «RS 3». Спортивні сидіння з оббивкою з чорної шкіри Fine Nappa з логотипом «RS» також входять у базову комплектацію, як опція пропонуються контурні спортивні сидіння «RS» з інтегрованими підголівниками. Запорукою цілковитого контролю слугує оббите шкірою багатофункціональне рульове колесо «RS» з усіченим ободом та підрульовими перемикачами передач. Комбінація приладів Audi virtual cockpit (опція) забезпечує відображення усієї необхідної інформації безпосередньо в полі зору водія. Загалом доступні три режими відображення, у тому числі - спеціальний режим «RS», у якому ключове місце займає тахометр. За рівнем оснащеності системами підтримки водія RS 3 Limousine також є лідером у своєму класі: до новинок належать, зокрема, асистент руху в заторах, асистент руху в екстрених ситуаціях та асистент виїзду заднім ходом.