Audi RS 3 Sportback

Audi RS 3 Sportback

Audi RS 3 Sportback.

У прагненні до рекордної швидкості.

Новий Audi RS 3 Sportback розвиває швидкість до 100 км/год лише за 4,1 секунди завдяки найпотужнішому у світі серійному 5-циліндровому двигуну потужністю 400 к. с. і максимальному крутному моменту 480 Нм. Таким чином він може похвалитися на 33 к.с. більше, ніж його попередник. Зовні Audi RS 3 Sportback демонструє свою міць завдяки вражаючій фірмовій рамці Audi з чорною глянсовою схожою на бджолині стільники решіткою радіатора, великим повітрозабірникам та чітким контурним накладками на порогах.

Двигун
Двигун
2,5-літровий TFSI - це не просто двигун, а обіцянка чогось більшого. Адже максимальна швидкість може бути додатково збільшена до 280 км/год. Унікальний звук 5-циліндрового двигуна з послідовністю запалювання 1-2-4-5-3 підсилює ваші відчуття під час керування. Звук двигуна виникає завдяки змінному запалюванню безпосередньо суміжних та віддалених один від одного циліндрів. Надшвидка 7-ступенева трансмісія з подвійним зчепленням S tronic спрямовує зусилля на постійний повний привод quattro. З потужністю у 400 к. с. двигун виробляє на 33 к. с. більше, ніж попередня версія. Окрім того, новий силовий агрегат на 26 кг завдяки алюмінієвим картерам. RS 3 Sportback розвиває спринтерську швидкість від 0 до 100 км/год за 4,1 секунди. Максимальний крутний момент 480 Нм у діапазоні від 1700 до 5850 обертів на хвилину забезпечує надзвичайну тягову потужність у дуже широкому діапазоні швидкостей.
Трансмісія
Трансмісія
Повний привод quattro та 7-ступенева трансмісія з подвійним зчепленням S tronic забезпечують більшу динаміку та відкидають будь які компроміси. Крутний момент варіативно розподіляється між осями - чим більше водій надає перевагу спортивному стилю керування, тим більший момент передається при цьому на задню вісь. Ширина колісної колії передньої осі на 20 мм ширше, ніж у A3 Sportback, відповідно більшими стали й колісні арки. Крім того, спеціально розроблену для моделі RS електронну систему контролю та стабілізації оснащено спортивним режимом, який дозволяє керувати автомобілем у режимі дрифту, надаючи вам повний контроль на будь-якій поверхні. Стандартна система керування динамікою Audi drive select дозволяє водієві налаштувати під свою індивідуальну манеру водіння багато різних компонентів, наприклад рульове керування, систему керування двигуном та перемикання заслінки вихлопної системи автомобіля.
Ідеальні лінії.
Ідеальні лінії.
Audi RS 3 Sportback виглядає якнайкраще з будь-якого ракурсу. Фірмова рамка Audi з тривимірною, схожою на бджолині стільники, структурою решітки радіатора та логотипом quattro, великі повітрозабірники та чіткі накладки порогів чітко вказують на особливу динаміку. Завдяки особливим специфічним для RS формам бампера, передня частина виглядає ще ширшою. Додатково доступний пакет оздоблення «чорний глянець» додає особливих акцентів передньому спойлеру, структурній рамі Audi та декоративним накладкам бічних вікон. Виразний спойлер на даху підкреслює силует ззаду, вражаюча вставка дифузора з вертикальними упорами, а також великі овальні труби вихлопної системи RS завершують образ. Крім того 19-дюймові алюмінієві литі диски в роторному дизайні з 5 спицями та додатково доступні керамічні гальма спереду доповнюють образ. Ви не забудете Audi RS 3 Sportback навіть, коли він зникле з вашого поля зору.
Завжди на поул-позиції.
Завжди на поул-позиції.
У стандартній комплектації водій отримує внутрішні накладки порогів із підсвічуванням та надписом RS 3. Спортивні сидіння, оббиті чорною витонченою шкірою Nappa, з логотипом RS також входять до стандартної комплектації; додатково доступні більш контуровані спортивні сидіння RS із вбудованими підголівниками. Ще більше спорту з дизайн-пакетом RS: червоні контрастні шви підкреслюють інтер'єр, наприклад, на підлокітниках дверцят, килимках та на пасках безпеки. Багатофункціональне рульове колесо RS зі скошеним ободом у нижній частині оздоблено шкірою та оснащено підрульовими перемикачами, що забезпечує водієві абсолютний контроль. Цифрова панель приладів Audi virtual cockpit відображає всю необхідну інформацію на 12,3-дюймовому дисплеї - додатково доступний спеціальний екран RS із тахометром на передньому плані.