Нова гарантія на автомобіль

Нова гарантія на автомобіль

  • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Нова гарантія на автомобіль

Офіційна гарантія 2 роки без обмеження пробігу на всі нові Audi!

На усі нові автомобілі Audi, які придбані в офіційній дилерській мережі з 01 січня 2015 року, діє нова гарантія 2 роки з моменту придбання автомобіля без обмеження пробігу. Важливою і вигідною для клієнта фактом є те, що протягом перших двох років експлуатації гарантія надається без обмеження пробігу автомобіля.

Нові умови гарантії - це свідчення виключно високої якості автомобілів Audi. Більше того, придбані в Україні автомобілі будуть мати ідентичні умови гарантії при обслуговуванні не тільки на території України, але і в будь-якій країні світу. Також слід зазначити, що дана гарантія поширюється на всі продавані в Україні моделі Audi, не залежно від складності обладнання чи модифікації двигуна.

Такі умови гарантії стали можливі завдяки високій якості технічного обслуговування автомобілів, яке здійснює офіційна дилерська мережа Audi в Україні. Високий рівень сервісу в офіційних дилерських центрах Audi це одна із запорук успіху бренду і тому велика увага приділяється якісному розвитку офіційній дилерській мережі Audi в Україні.

Впровадженням даної програми виробник в черговий раз демонструє впевненість у бездоганній якості і надійності автомобілів Audi, які можна замовити і придбати у офіційних дилерів Audi. Клієнту надається широкий вибір індивідуальних комплектацій, який задовольнить найвибагливішого водія. Нові умови гарантії поширюються на всі елементи автомобіля і є одними з кращих на ринку і винятковими в преміум-сегменті автомобілів в Україні.

У рамках гарантійної підтримки виробника кожен покупець автомобіля Audi в офіційній дилерській мережі може розраховувати на такі види гарантії:

  • гарантія на автомобіль терміном 2 роки без обмеження пробігу, за винятком деталей, що піддаються природному зношенню (лампи, щітки склоочисників, гальмові колодки тощо);
  • гарантія на відсутність наскрізної корозії кузова терміном 12 років без обмеження пробігу на всі автомобілі Audi, починаючи з 1998 модельного року;
  • гарантія на Оригінальні запасні частини терміном 2 роки за умови їх придбання в офіційній дилерській мережі Audi.

Більш докладну інформацію щодо гарантійної підтримки Ви можете дізнатися у сервісного консультанта в найближчому офіційному дилерському центрі Audi.


Запис на сервіс 
	Запис на сервіс

Ми високо цінуємо ваш час. Зателефонуйте нам або скористайтеся онлайн-записом на сервіс!

Audi Центр Одеса Юг 
	Audi Центр Одеса Юг

Відділ продажу автомобілів:
65101 м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua

Сервісний центр:
65101 м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua

Відділ запчастин та аксесуарів:
65101 м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 3
Тел.: +38 (048) 777-77-73
info@audi-odessa.com.ua